Skład budowlany

Rozmawiamy o wszystkim co jest powiązane z Osiedlem i okolicą
ODPOWIEDZ
Aga
Kontakt:

Skład budowlany

Post autor: Aga » środa 05 paź 2016, 22:00

Hej, czy ma ktoś może jakiś zaprzyjaźniony skład budowlany w Konstantynowie? Może ktoś ma ustalony jakiś rabat ;)
Z góry dziękuję za inf zwrotne
Aga z B5.7

Awatar użytkownika
jachu
Administrator
Kontakt:

Re: Skład budowlany

Post autor: jachu » czwartek 06 paź 2016, 20:06

Polecam DomStart na Jana Pawła II i obok jest Rolnik - tam prawie wszystko znajdziesz w dość przystępnych cenach, mają też transport, już ich wyćwiczyłem z tatą gdzie jest Nastrojowa ;)
Mój Dom na Łódzkiej - farby, gładzie, płyty gk-profile, śruby, wkręty itp. transport też mają
Jest sklep centrumkolorów na Żeromskiego - tam akurat w fajnych cenach narzędzia mają
Na rynku (tzn. Placu Kościuszki) obok notariusza ma sklep Pan Zbrojewski - tam akurat art. elektryczne i hydrauliczne

Generalnie patrząc i śledząc ceny to tak:
"grubsze rzeczy" tak jak płyty gk, czy gładzie w dużych wiadrach to taniej zazwyczaj znajdziesz w marketach DIY, ale za całą resztę "dodatków" przepłacisz jak za zboże.
Dla przykładu - przedłużki do rur/kraników od wody (a jest ich kilka w całym domu - standardowo 8) u nas były strasznie krótkie i prawie wszystkie trzeba było przedłużać (zwłaszcza jak płytki idą) od 1cm do 5cm. W markecie ceny od 8 do 20pln, w Konstantynowie te same przedłużki 40% taniej i takich przykładów mógłbym mnożyć. Na pewnych rzeczach "detalista" ze sklepu nie dostanie takich rabatów u dostawców, ale mniej więcej na całym asortymencie jedzie z podobnym narzutem, a w marketach na cześć rzeczy zrobię dumping a reszta cena + 150% i interes się kręci :P

bardzo przystępne ceny np. na farby i chemię budowlaną znalazła Kamila w takim sklepie internetowym http://www.panbogdan.pl/

aha, jeden z naszych sąsiadów znalazł też na Paderewskiego w Łodzi sklep z farbami - dobre ceny (nie pamiętam nazwy ale mogę podpytać)
Bartosz Jach
Administrator Forum
Nastrojowa 12

ODPOWIEDZ